Ozdzyskiwanie zablokowanego konta roblox na androidzie

odzyskiwanie konta roblox

Odzyskiwanie Konta Roblox w Przypadku Niezarejestrowanych kont na urządzeniu android

Jak Odzyskać Konto Roblox na Telefonie z Androidem

Zablokowało się konto Roblox? Nie możesz odzyskać hasła? Przedstawię tutaj rozwiązanie które umożliwi Ci odzyskanie konta, nawet jeśli w profilu nie podano adresu e-mail lub numeru telefonu. Jest jednak jeden warunek. Konto musi mieć jakąkolwiek transakcję zakupu robuxów, najlepiej z Google Pay.

Konto Roblox można zarejestrować na 4 sposoby:

  1. Bez podawania danych użytkownika i urządzenia ale z podaniem loginu i hasła.
  2. Z podaniem numeru telefonu – weryfikacja dwuskładnikowa, gdzie wszelkie ważniejsze działania na koncie będą potwierdzane kodami wysyłanymi na nr tel.
  3. Z podaniem adresu e-mail, również dwuskładnikowo, gdzie ważniejsze działania na koncie będą potwierdzane wiadomościami e-mail (również w przypadku zapomnianego hasła).
  4. Z podaniem nr tel i adresu e-mail. Wieloskładnikowa weryfikacja, gdzie decydujemy w jaki sposób ma zostać wysłane potwierdzenie działania.

Jeśli konto zostało zarejestrowane bez użycia e-mail lub hasła, proszę uzupełnij konto o te dane, aby w przyszłości odzyskanie konta było łatwiejsze.

Uwaga! W samej grze nie należy podawać ani wprowadzać swoich haseł do konta, adresów e-mail powiązanych z kontem oraz numeru telefonu na który zarejestrowano konto. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, pamiętaj o tych zasadzach. Główną przyczyną zablokowania konta może być właśnie takie lekkomyślne działanie.

Nie posiadam żadnych zarejestrowanych transakcji zakupu robuxów

Niestety w tej sytuacji zidentyfikowanie użytkownika i powiązanie go z realizującym płatności może być niewykonalne. Ponadto bez robuxów postęp w grze można odrobić przy większym lub mniejszym nakładzie czasu. Więc jeśli nie było zakupów możesz próbować pisać do supportu aczkolwiek wynik może być niezadowalający.

Kupowałem/ Kupowałam robuxy za pomocą systemu Google Pay

Przygotuj ostatnią transakcję z systemu Google Pay. Nie wiesz jak to zrobić? Już tłumaczę.

Zainstaluj aplikację Google Pay na swoim urządzeniu. Transakcje realizowane za pomocą urządzenia z androidem będą zarejestrowane na urządzeniu na którym były realizowane płatności. Następnie wybierz hamburgera w lewym górnym rogu ekranu. Następnie z listy wybierz aktywność.

Wybierz hamburgera!
Wybierz „Aktywność”

W menu „Aktywność” Znajdziesz wszystkie transakcje realizowane za pomocą urządzenia z którego korzystasz. Po wybraniu określonej transakcji, zrób zrzut ekranu z transakcji. Możesz to zrobić stukając 2x knykciem w ekran lub wciskając jednocześnie przycisk przyciszania + włączenia (to jest metoda z urządzeń Huawei, w różnych modelach telefonu zrobienie zrzutu ekranu może mieć inną kombinację). Posiadając już zrzut ekranu, pozostaje ci napisanie wiadomości do suppportu Roblox. Pamiętaj żeby podać własciwy adres e-mail, na którym będzie zarejestrowane konto Roblox oraz prowadzona dalsza korespondencja.

W treści wiadomości napisz:

I cannot log in in to my account, Available recovery methods do not work, I have not passed e-mail or phone number durning registration, please help me get back my account.

Login: Twój login

Następnie, na adres e-mail podany w zgłoszeniu, otrzymasz wiadomość zwrotną z prośbą o podanie transakcji realizowanej z tego konta. Odpowiedz na wiadomość wklejając zrzut ekranu z ostatnią transakcją G-Pay, dotyczącą Roblox i nabycia robuxów.

W odpowiedzi otrzymasz link do ustalenia adresu e-mail przypisanego do konta, następnie po jego wprowadzeniu i otwierdzeniu, na ten adres e-mail zostanie wysłany link do resetowania hasła. Zresetuj i Ciesz się odzyskanym kontem:)

W razie pytań, jestem oczywiscie osiągalny pod adresem pomoc@tipsandtricks.pl

Jeśli pomogłem, to wrzuć jakiś grosz na zrzutkę którą prowadzę. Link znajdziesz poniżej, lub po prawej stronie ekranu, jeśli korzystasz z komputera. Dzięki!!!

Rate this post

2 komentarze

  1. co zrobić jeśli ktoś włamał mi się na konto, wpisuje poprawne hasło i nicprzy tworzeniu konta nie podawałam e-maila ani nr tel. nie umiem się zalogować prosze o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *