Archero – Nowe Funkcjonalności

Archero

Właśnie, dla wybranych graczy w grze archero pojawiły się nowe funkcjonalności.

System Klejnotów w Ekwipunku

Najważniejszą z nowych funkcjonalności jest zapewne dodawanie klejnotów do ekwipunku. Wraz z nową funkcjonalnością pojawił się dodatkowy etap do wykonania w misjach. W tym etapie można zdobywać klejnoty które następnie można umieścić w ekwipunku. W zależności od typu ekwipunku, mamy możliwość wzmocnienia ataku, obrony oraz punktów życia.

Koszt Energii w Archero

Wraz z nowymi zmianami weszła możliwość dwukrotnego wykonywania trybu Infinity w ciągu dnia oraz możliwość wykonania labiryntu raz dziennie. Zwiększenie możliwości wykonania dodatkowych misji spowodowało również obniżenie cen energii w Archero. Teraz 20 pkt energii kosztuje 60 diamentów zamiast 100.

Umiejętności dla Chowańców

Kolejną ciekawą funkcjonalnością która została dodana, jest zdobywanie umiejętności przez naszych chowańców podczas podnoszenia się poziomu bohatera w misji. Przykładowo, Chowaniec może zdobyć teraz rykoszet, dual shot, czy każdą inną umiejętność oprócz dodatkowego życia i zwiększenia punktów życia. Otrzymanie nowych umiejętności przez chowańca, wynika zawsze ze zwiększenia poziomu bohatera. Wydechowa nie zdobywa umiejętność mała ikonka pojawia się zaraz przy nim.

Kiedy zmiany w nowej wersji archero zostaną wprowadzone dla wszystkich użytkowników?

Niestety trudno mi odpowiedzieć na to pytanie jestem tak naprawdę osobą która testuję nową wersję została mi włączona bez poprzedniego uprzedzenia oraz wysłania jakiejkolwiek wiadomości i poprzedzającej. Nowe funkcje zobaczę cię na wideo zapraszam!

Koniecznie sprawdźcie poradnik archero. Niestety dotyczy starej wersji ale większość funkcjonalności działa.

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *