AFK Arena – Jak Pokonać Labirynt Arkanów

Labirynt arkanów

Krótko o grze, AFK Arena to gra wydana przez Lilith Games, dostępna na platformie Android oraz IOS. Można grać również na PC stosując odpowiedni emulator, taki jak Nox, Czy Blue Stacks. Więcej informacji o grze znajduje się pod linkiem AFK Arena

AFK Arena nosi znamiona gry strategicznej i rpg. Umożliwia pojedynki, wojny klanów, zawody, turnieje na arenie w trybie pasywnym, gdzie ustawiamy swoich bohaterów broniących w konkretnej formacji i czekamy na atak przeciwnika lub sami atakujemy. Bardzo ciekawym aspektem gry są misje fabularne, labirynt oraz wieża, które mocno urozmaicają grę.

O czym należy pamiętać przy wyborze artefaktów?

Poniżej lista artefaktów w kolejności od najbardziej priorytetowych do tych z mniejszym priorytetem ale nie mniej ważnych.

  1. Dodają wyssanie życia dla każdej klasy nie tylko dla Zwierzoludzi,
  2. Poprawiają szybkość ładowania się energii
  3. Poprawiają obronę i szybkość ładowania energii po zranieniu
  4. Dodają bonusy frakcyjne
  5. Poprawiają ataki krytyczne (najlepiej jeśli szansa na trafienie krytyczne wzrasta)
  6. Poprawiają szansę na trafienie i atak
  7. Zadają obrażenia przeciwnikom
  8. Poprawiają umiejętności specjalne konkretnym bohaterom.

Jakich bohaterów używać do pokonania Labiryntu Arkanów w AFK Arena?

Najlepszą drużyną do pokonywania Labiryntu Arkanów jest taka drużyna która zawiera dwóch bohaterów leczących, silnego tanka który wytrzyma dużo obrażeń i DPSów którzy będą zadawać duże obrażenia z drugiej linii. Jednym z kluczowych bohaterów jest Lucius, który leczy i chroni pozostałych bohaterów i dodatkowo jest tankiem potrafiącym wytrzymać sporo obrażeń. Do niego każda dowolna kombinacja się nada o ile będzie zawierała innych bohaterów leczących.

Jeśli nie posiadamy Luciusa, można spróbować go znaleźć w wozach w labiryncie. Jeśli natomiast posiadamy tego bohatera, do przejścia Labiryntu Arkanów, nie jest konieczne otwieranie żadnego wozu.

Jak dobierać przeciwników w Labiryncie Arkanów AFK Arena?

Zawsze staramy się wybrać ścieżkę która prowadzi poprzez najsilniejszych przeciwników. Dlaczego? Ponieważ im potyczka trudniejsza tym większa szansa na zdobycie lepszych artefaktów. Na pierwszych dwóch poziomach labiryntu wybieranie trudnych przeciwników jest kluczowe ponieważ możemy w łatwy sposób ich pokonać i zdobyć bardzo dobre artefakty dla naszej drużyny.

Czy opłaca się robić zakupy w sklepie Labiryntu Arkanów AFK Arena?

Przedmioty napotkane w labiryncie można kupić za diamenty. Czasami można tam trafić naprawdę potężny przedmiot który będzie bardzo pomocny w grze.

Czy należy korzystać z Mistyka w Labiryncie Arkanów?

Każde wykorzystanie mistyka zamiast wzięcia udziału w potyczce, pozbawia nas artefaktu. Dlatego ważny jest zespół który składa się z dwóch healerów aby każdą potyczkę kończyć z maksymalną ilością zdrowia bohaterów.

Poniżej załączam materiał video z przykładowego labiryntu.

Moja ocena: 8/10

Warto sprawdzić również wpis -> Gry jako lekarstwo na problemy z zasypianiem

2.5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *