AFK Arena jak Zdobyć Diamenty?

Kody podarunkowe AFK Arena

Typowy sposób zdobywania diamentów w AFK Arena

Misje w AFK Arena

W początkowym etapie gry AFK Arena mamy dostępny szereg misji polegających na wykonywaniu zadań w pierwszym tygodniu rozpoczęcia gry, więc warto wszystkie te zadania realizować ponieważ nagrodą są diamenty. Ponadto mamy również misje:

  • dzienne
  • tygodniowe
  • drużynowe

W których też możemy otrzymać ten cenny minerał, który pozwoli nam na przywoływanie bohaterów.

Wierzchołki czasu w AFK Arena

W zadaniach dostępnych w wierzchołkach czasu możemy zdobyć diamenty, monety, przedmioty i artefakty specjalne dla bohaterów. Wierzchołki czasu nie są łatwym zadaniem ale nagrody są opłacalne aby zainwestować w nie trochę zasobów.

Labirynt Arkanów w AFK Arena

Każde piętro labiryntu kończy się nagrodą w postaci diamentów oraz dodatków które pomogą nam w ulepszaniu naszych bohaterów. Zajrzyj do wpisu Jak pokonać Labirynt Arkanów, a na pewno będziesz w stanie wygrywać za każdym razem, gdy tylko się pojawi.

Królewska wieża w AFK Arena

Każdy ukończony poziom królewskiej wieży to dodatkowe diamenty + minerał umożliwiający podniesienie naszego bohatera na poziom pozwalający rozwinąć specjalną umiejętność.

Arena bohaterów

Tutaj otrzymujemy diamenty za osiągnięcie określonego miejsca w rankingu pojedynków na arenie, zatem im jesteśmy lepsi, tym więcej diamentów jesteśmy w stanie zdobyć.

Misje fabularne w AFK Arena

Każdy pokonany boss to dodatkowe diamenty, każdy pokonany rozdział to również pokaźna ilość diamentów. Ważnym jest aby poprawnie rozwijać swoje konto i unikać przestojów powodujących powstrzymanie nagród pochodzących z misji fabularnych.

Nietypowy sposób na zdobywanie diamentów w AFK Arena

Aktualizacje gry

Po głównych aktualizacjach, czy poprawkach błędów często otrzymujemy specjalny podarunek w postaci diamentów. Warto zaglądać do skrzynki pocztowej, gdzie otrzymujemy wiadomość z załącznikiem w postaci diamentów.

Subskrypcja

Gdy zakupimy jedną z możliwych subskrypcji, będziemy otrzymywać odpowiednią dla danej subskrypcji ilość diamentów przez cały okres jej trwania. Warto zostać subskrybentem i podnieść swój poziom VIP. Wyższy poziom VIP pozwoli otrzymywać więcej lepszych nagród.

Kody podarunkowe w AFK Arena

Specjalną funkcjonalnością gry jest możliwość wprowadzenia kodu podarunkowego dzięki któremu uzyskamy nagrodę. Zazwyczaj są to diamenty, choć na pewno może to być również inna nagroda.

Jak zdobyć kod podarunkowy w AFK Arena?

Czasem wystarczy być uczestnikiem rozbudowanego czatu jaki gra oferuje, ponieważ ludzie chętnie dzielą się informacją o nowym dostępnym kodzie podarunkowym. Innym sposobem jest przeszukiwanie forów z grą w celu odnalezienia informacji na temat kodu.

Jak wprowadzić kod podarunkowy?

Jeśli mamy już kod podarunkowy, możemy przystąpić do jego wprowadzenia. W krótkim filmiku zamieszczonym na łamach Youtube, zawarłem stosowne informacje w jaki sposób tego dokonać, zapraszam.

Warto sprawdzić również wpis -> Gry jako lekarstwo na problemy z zasypianiem

Rate this post

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *