Usuwanie Konta Roblox

Zanim Usuniesz Konto Roblox

Zanim przejdę do konkretów, jak usunąć konto w grze Roblox, musisz wiedzieć, z jakimi  konsekwencjami wiąże się usunięcie konta. Z pozoru prosta i oczywista czynność może przysporzyć ci wiele kłopotów, a także doprowadzić do rozpaczy użytkownika konta. 

Usuwanie Konta Roblox na Którym Znajdują się Robuxy

Robuxy, jak powszechnie wiadomo, jest to waluta dostępna w grze Roblox. Aby zdobyć robuxy należy je kupić za realne pieniądze. Zakupy opłacone robuxami w grach dostępnych na platformie Roblox, zostają przypisane do konta i pozostają w nim do końca. Od każdej reguły są oczywiście wyjątki, takie jak gra Adopt Me, gdzie można wymieniać zwierzątka z cechami dostępnymi za robuxy. Każda inwestycja w nowego awatara, strój czy dodatkowe umiejętności przyspieszające rozgrywkę to wydatek, pamiętaj o tym. Jeśli zdecydujesz się na usunięcie konta, zastanów się ile pieniędzy zostało wydane na to konto i podejmij decyzję słusznie.

Usuwanie Konta Roblox z Dużymi Postępami w Grach

Wyobraź sobie że budujesz dom. Kupujesz materiały, następnie wkładasz wysiłek w budowę i następnie ten okupiony potem i niejednokrotnie łzami trud wykańczasz pięknym wystrojem. Ile to trwało? Ile kosztowało wysiłku i czasu? No właśnie, podobnie jest z grami w Roblox. Tylko dziecko jedynie wie ile czasu i energii poświęciło żeby coś zbudować, stworzyć, nawiązać relację z graczami. Usunięcie konta z ogromnym postępem, również wydatkami w postaci robuxów, może być nieodwracalną traumą dla twojego dzieciaka. To tak jak gdyby twój wymarzony, nowy samochód, kupiony po kilku latach ciężkiej pracy, został bezpowrotnie zniszczony.

Usuwanie Konta Roblox z Powodu Problemów z Dzieckiem

Podstawowym problemem z którym coraz częściej mierzą się rodzice, jest to że ich dzieci spędzają nadmiar czasu przed ekranami. Często zdarza się tak, że to Roblox jest przyczyną nadmiernego okupowania komputera. 

Gry w Roblox nie kończą się. Można do nich w każdej chwili wrócić w miejscu w którym się przerwało, można spotkać innych graczy i bawić się razem z nimi. Jest to świat niezmiernie atrakcyjny zwłaszcza dla dzieci które potrafią się w nim zatracić, nie czując głodu i pragnienia. Takiej sytuacji należy zaradzić ale usunięcie konta może doprowadzić do ogromnego konfliktu i rozpaczy.

Metody na Oderwanie Dziecka od Robloxa

Zanim podejmiesz próby usunięcia konta Roblox, Zapoznaj się z innymi możliwościami w zakresie blokowania dostępu do aplikacji Roblox twojemu dziecku. Metody są dosyć proste ale wymagają określonych czynności.

Blokowanie Robloxa na Androidzie

Zamiast usuwać konto roblox, możemy ograniczyć czas użytkowania tej aplikacji do czasu który będzie odpowiednim, to znaczy wystarczającym aby dziecko naładowało się endorfinami i pozytywnymi emocjami. Co ważne, należy uważać na to w co dziecko gra, ponieważ niektóre gry, zwłaszcza takie z twardą rywalizacją, czyli wygrany – przegrany, mogą doprowadzić do frustracji i ekspresji negatywnych emocji.

Aby ograniczyć dziecku granie w roblox na smartfonie, telefonie lub tablecie wyposażonym w android, należy zainstalować na urządzeniu dziecka oraz własnym aplikację Family Link.

Dzięki tej aplikacji nie tylko możemy ograniczać czas i blokować aplikacje naszego dziecka. Możemy również kontrolować wydatki i używanie określonych metod płatniczych.

Aby skonfigurować urządzenia w Family Link należy posiadać dwa urządzenia, jedno dziecka i jedno własne z androidem.

Blokowanie Robloxa na PC z Windows

Tutaj mamy dwie możliwości:

 1. Należy zalogować się do komputera dziecka jako administrator i ustawić limity na aplikacje lub włączyć limit czasowy na maszynę, dzięki czemu komputer wyłączy się o odpowiedniej porze.
 2. Należy wykorzystać aplikację podobną do family link, Microsoft Family Safety, w której również jako rodzic możemy podejmować decyzje w co i kiedy będzie grało nasze dziecko.

Aby Usunąć Konto Roblox

 1. Wchodzimy na stronę Pomocy Roblox
 2. Logujemy się na konto Roblox, które powinno zostać usunięte
 3. W sekcji Issue Detail wybieramy:
  1. Urządzenie
  2. Kategorię pomocy (Data Privacy Requests), Right To Be Forgotten (RTBF)
 4. Wpisujemy opis: I want to delete my account
 5. Wybieramy przycisk “Submit”
usuwanie konta roblox

Po wykonaniu operacji, zespół obsługi technicznej dołozy wszelkich starań aby problem został rozwiązany. Dziękujemy za uwagę.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *