Fishing Clash – Kody

Kody podarunkowe w fishing clash

Jak korzystać z kodów w Fishing Clash?

Aby skorzystać z kodu podarunkowego należy Kliknąć w prawy górny róg ekranu, przycisk z czarnym hamburgerem na niebieskim tle. Następnie wybierz opcję kody. Poniżej schemat krokowy. Po wprowadzeniu kodu podarunkowego otrzymasz nagrodę która została przypisana do kodu.

fishing clash - menu
1
fishing clash - kod podarunkowy
2
fishing clash - ekran wprowadzenia kodu
3

Skąd wziąć kod podarunkowy do Fishing clash?

Kod podarunkowy jest publikowany na łamach oficjalnej grupy na Facebook zrzeszającej fanów Fishing Clash i można go znaleźć pod linkiem: Gdzie są publikowane kody fishing clash. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem społeczności, warto się zapisać, ponieważ odbywają się tam różne wydarzenia które mają wpływ na samą grę.

Co można otrzymać wprowadzając kod podarunkowy w Fishing Clash?

Można otrzymać zasadniczo każdy przedmiot zużywalny jak i nie zużywalny, taki jak przynęta, wędka, bonusy itp.

Kto może wprowadzić kod podarunkowy w grze Fishing Clash?

Kod podarunkowy może wprowadzić każdy kto ma zainstalowaną grę. Kody podarunkowe mają określony czas ważności który jest krótki, zatem warto śledzić forum FB aby wprowadzić kod gdy tylko się pojawi.

Ryby na florydzie w naturalnym środkowisku
Ryby z amazonki w naturalnym środowisku oraz w akwariach
Ryby z Guntersville w naturalnym środowisku

Więcej o samej grze możesz znaleźć pod linkiem: Fishing Clash.

Mam nadzieję, że materiał okazał się pomocny! Powodzenia wędkarze.

Warto sprawdzić również wpis -> Gry jako lekarstwo na problemy z zasypianiem

Fishing Clash

poradnik fishing clash

Fishing Clash – krótko o grze

Fishing Clash to gra zręcznościowo-strategiczna-RPG, sieciowa, na systemy Android, dostępna również z poziomu gier Facebook polegająca na poławianiu ryb, umożliwiająca rozgrywkę w kilku trybach:

 • Pojedynki między graczami z całego świata
 • Tryb zawodów
 • Tryb mini zawodów
 • Tryb indywidualny
 • Tryb klanowych wojen

W każdym z tych trybów rozrywka jest bardzo przyjemna ale trzeba uważać bo można utopić w niej mnóstwo czasu, ze względu na nieumiejętne rozgrywanie pojedynków czy zawodów.

W grze Fishing Clash dostępnych jest wiele łowisk każde z różnym zestawem przynęt na które łowimy ryby charakterystyczne dla danego łowiska. Wraz z postępem w grze, czyli zdobywaniem poziomów doświadczenia za ulepszanie przynęt odblokowujemy kolejne łowiska. Niestety niektóre zwierzęta które wyławiamy są nazywane rybami, choć z rybami nie mają nic wspólnego, np. Rak na rzece Murray, lub kałamarnica na rafie koralowej. I tu potwierdza się przysłowie, na bezrybiu i rak ryba.

Przynęty dzielą się na:

 • Podstawowe
 • Zwyczajne (szare – najtrudniejsze do złowienia na wysokim poziomie)
 • Rzadkie (niebieskie)
 • Epickie (zielone)
 • Mityczne (fioletowe)
 • Legendarne (czarne ze złotą obwolutą)
 • Specjalne (czerwone)

Do łowienia służy nam licencja, która zbiera kumulatywnie punkty za każdą rybę aż do osiągnięcia 10 poziomu. Każdą licencję możemy ulepszyć do postaci PRO, dzięki czemu możemy wylosować dodatkowe 5 bonusów licencji.

Ryby posiadają również punkty życia, które sukcesywnie odbieramy wykorzystując mnożnik oraz korzystając z bonusów wędki.

Kolejnym kluczowym elementem rozgrywki jest używanie wędek które można ulepszyć do poziomu 6 gwiazdek. Wędki posiadają 2 rodzaje bonusów/ ulepszeń. Stałe, które nie podlegają modyfikacji i dynamiczne (losowe) które można przelosować za 5 pereł.

Oprócz wędki licencji i przynęt zdobywamy również dopalacze które można wykorzystać podczas łowienia.

Walutami w grze są monety za które ulepszamy przynęty oraz perły za które można ulepszyć wędkę, kupić przynęty, czy bonusy do łowienia.

Jak grać w Fishing Clash?

W tej grze dużo elementów jest pozostawionych przypadkowi ale jest kilka takich które silnie oddziałują na jakość rozgrywki. Trzy elementy które wpływają na łowienie to:

 1. Czas holowania ryby
 2. Szansa na złowienie
 3. Bonus do wagi ryby
 4. Punkty życia ryby
 5. Natychmiastowe łowienie
 6. Szczęście

Punkty 2 i 3 i 6 są kluczowe do łowienia największych ryb.

Poradnik Fishing Clash

Poniżej opisałem podstawowe problemy z którymi może borykać się gracz, które mogą skutecznie zniechęcić grę, a da się je rozwiązać przy niewielkim wysiłku.

Od czego zacząć?

Rozpocząć rozgrywkę należy od wykonania wszystkich zadań na łowisku, ponieważ daje nam to podstawowe przynęty do pojedynków i zawodów. W przypadku odblokowania kolejnego łowiska, zdobyciem przynęt należy zająć się w pierwszej kolejności. Aby wykonać wszystkie zadania czasem trzeba zdobyć przynętę podstawową na maksymalnym poziomie. Poniżej walka z 5 bossami na Florydzie, Guntersville i Rzece Kenai. Wygranie z pięcioma bossami daje nam maksymalny poziom przynęty podstawowej na łowisku którą ulepszamy otwierając menu przynęt.

Drugą w kolejności podstawową czynnością jest zwiększanie poziomu licencji. Aby poprawić poziom  licencji należy łowić najwyżej punktowaną rybę z danego łowiska. Poziom licencji wzrasta szybciej, jeśli zakupiliśmy licencję PRO za perły lub z paczki.

Mistrzostwa i zawody w Fishing Clash

Gdy już ulepszymy przynęty do poziomu umożliwiającego wygrywanie pojedynków, możemy skupić się na wygrywaniu wydarzeń, mistrzostw i zawodów. Jest to rdzeń gry, który zapewni nam mnóstwo emocji, które można dzielić między graczami w klanie.

Czym różnią się wydarzenia, zawody i mistrzostwa?

Wydarzenia są zestawem zadań dla gracza, które musi wykonać aby wygrać nagrody za poszczególne etapy wydarzenia. Każde wydarzenie ma określoną wartość punktową. Częstym elementem determinującym zdobycie punktów w wydarzeniu są zawody i mistrzostwa.

Mistrzostwa odbywają się codziennie (z małymi wyjątkami, gdy np. są jakieś błędy bądź konserwacja systemu). Mistrzostwa polegają  na złowieniu największych ryb, wskazanych na ekranie mistrzostw. Za zajmowanie wysokich pozycji w mistrzostwach czekają atrakcyjne nagrody, zarówno w postaci paczek i dopalaczy jak i punktów potrzebnych do realizacji celów w wydarzeniach.

Zawody natomiast są to krótkie przerywniki w trakcie gry gdzie trzeba złowić największą konkretną rybę, lub najlepszą z danego łowiska. Punkty z zawodów są często brane pod uwagę w wydarzeniach.

Fishing clash - ekran mistrzostw
Tu sprawdzisz współzawodników w mistrzostwach oraz ryby o które toczy się stawka.

Jakie rodzaje wydarzeń są najbardziej pożądane?

Przedstawiam listę potencjalnych wydarzeń wraz z jej omówieniem, bo warto wiedzieć czego możemy się spodziewać po zawodach. Aktualnie napotkałem następujące rodzaje:

 • Nowa Ryba (zwyczajna, rzadka, epicka, legendarna)
 • Gorączka (pereł, złota, przynęt, wędek, bonusów, dopalaczy)
 • Nowa Ryba specjalna
 • Mistrzowie łowisk (dla każdego łowiska)
 • Mistrzowie ryb (zwyczajnych, rzadkich, epickich, mitycznych, legendarnych, nowych, największych)
 • Bicie rekordów

Zawody oprócz standardowych nagród za osiągnięcie celów w zawodach, umożliwiają zdobycie nagród za miejsca rankingowe. Za miejsce indywidualne w rankingu globalnym oraz za miejsce klanu w rankingu globalnym.

Wydarzenie nowa ryba

Zawody polegają na zdobyciu i ulepszaniu nowej przynęty, wygrywaniu pojedynków z nową rybą, losowaniu bonusów, wyłowieniu największej nowej ryby i wygrywaniu mistrzostw z nową rybą. Nowe ryby najtrudniej zdobywać mając odblokowane wszystkie łowiska, ponieważ szansa na zdobycie nowej przynęty maleje proporcjonalnie do ilości możliwych do zdobycia przynęt. Na wysokich poziomach rybę można kupić aby ułatwić sobie nieco uczestnictwo i wygraną w zawodach. Zawody na nowe ryby są trudne i wymagają sporo czasu. Ponadto nowe ryby często pojawiają się w kolejnych zawodach, co podnosi poprzeczkę rozgrywki.

Gorączka

Gorączka to stan chorobowy, polegający na podwyższonej temperaturze ciała spowodowanej czynnikiem chorobotwórczym. W Fishing Clash gorączka polega na zdobywaniu jak największej ilości elementów dostępnych w grze. Gorączka przynęt i bonusów to zdecydowanie najbardziej wymagające zawody ale często są to zawody o skończonej liczbie punktów, gdzie mamy szansę uzyskać dodatkową nagrodę rankingową. Na szczególną uwagę zasługuje gorączka wędek, dzięki której zdobywamy sprzęt z atrakcyjnymi bonusami, które ułatwiają dalszą rozgrywkę.

Wydarzenie na nową rybę specjalną

Często podczas ważnych wydarzeń globalnych, świąt czy innych okoliczności pojawiają się zawody na ryby specjalne. Polegają na wprowadzeniu trzech nowych specjalnych ryb na dane łowisko, wraz z zawodami na każdy dzień. Zazwyczaj trwają 3 dni. Nagrody w tych zawodach mogą być różne. Poziom trudności tych zawodów też nie jest najwyższy, zatem każdy nawet początkujący ma w nich duże szanse powodzenia.

Mistrzowie łowisk

Zawody polegają na łowieniu największych ryb na danym łowisku począwszy od zwyczajnych aż do legendarnych. Często bywają jednodniowe i przy rozwiniętym łowisku gwarantują wysokie pozycje. Są to zawody o nieograniczonej liczbie punktowej, zatem aby osiągnąć wysoką pozycję w rankingu globalnym trzeba się mocno napracować.

Mistrzowie ryb

Zawody polegają na łowieniu wybranych ryb z różnych łowisk, zazwyczaj najwyższa wartość punktowa i ilość gwiazdek decydują o wygranej w konkretnych progach zawodów.

O czym należy pamiętać przy zakupach i zawodach w Fishing Clash?

Najtrudniejszą rzeczą do zdobycia i najdroższą do kupienia z walut, są perły. Dzięki perłom możemy ulepszyć licencje do postaci pro, co daje nam możliwość wylosowania 5 dodatkowych bonusów do ryb. Za perły możemy również resetować i poprawiać bonusy z licencji oraz wędek.

Najtrudniejszymi przynętami do zdobycia są przynęty legendarne, które można kupić lub otrzymać w wydarzeniach, w paczce klanowej lub w zawodach. Posiadanie legendarnej przynęty umożliwia wybieranie jej w pojedynkach oraz zdobycie dużej ilości pereł (150 pereł za 12 gwiazdkową rybę legendarną, 100 za 11, 50 za 10) za jej złowienie (na ekranie kolekcji) dlatego trzeba dołożyć wszelkich starań aby ją mieć.

Uwaga! W przypadku wydarzenia “Gorączka Pereł” pojawiającego się cyklicznie, zdobycie głównej nagrody powinno być dla was priorytetem.

Jak wygrywać zawody i pojedynki w Fishing Clash?

Najprostszą i prawdopodobnie jedyną bez kosztową metodą jest celowe cofanie się w rankingu aby trafić na słabszych przeciwników i słabszej klasy zawody. Gra skonstruowana jest w taki sposób, że przeciwnicy i zawody losowane są w zależności od aktualnej pozycji w rankingu (po aktualizacji algorytmu, gdzie wylosowany przeciwnik nie jest taki oczywisty). Należy pamiętać też że inni gracze również celowo się cofają w rankingu, co widać w przypadku pojedynków, gdzie przeciwnik nie łowi ale jest aktywny.  Dobicie do szczytu swoich możliwości w rankingu, powoduje niepotrzebną frustrację i stratę czasu ale pozwala osiągnąć legendarne trofea, które są nagrodą prestiżową za osiągnięcie większej ilości pucharów niż 2500, na koniec sezonu.

Jeśli jednak chcemy wybić się na czołówkę, to musimy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

 1. Wszystkie łowiska i wszystkie ryby muszą być odblokowane
 2. Wszystkie wędki muszą być ulepszone
 3. Wszystkie przynęty powinny być na poziomie maksymalnym
 4. Wszystkie ryby legendarne powinny być zdobyte
 5. Wędki i licencje powinny być rozwinięte do maksimum.
 6. Dopalacze powinny być dostępne

Wykonanie tych celów to setki godzin grania lub bardzo dużo pieniędzy.

Jaką przynętę wybieramy do pojedynków w Fishing Clash?

Do pojedynków powinniśmy wybrać najlepszą z trzech dostępnych przynęt, lub tę którą wprowadzono niedawno, jeśli mamy ją na wysokim poziomie. Jak to określić która jest najlepsza? Najpierw bierzemy pod uwagę poziom przynęty. W przypadku różniących się rzadkością przynęt należy pamiętać że

 • rzadkie przynęty mają + 1 gwiazdkę
 • epickie +2 gwiazdki
 • mityczne + 3 gwiazdki
 • legendarne + 4 gwiazdki

Najtrudniejsze do złowienia są ryby z przynęt zwyczajnych, ponieważ nie posiadają żadnych dodatkowych gwiazdek.

Następnie patrzymy na bonus. Najlepszą sytuacją jest taka w której na daną rybę mamy aktualne zawody i mistrzostwa oraz bonus z licencji zarówno dla konkretnego gatunku jak i bonus do rywalizacji.

Fishing clash, bonusy z wędki i z zawodów
Na ilustracji po lewej i po prawej stronie, przynęty ze znaczkiem pucharka i kołowrotka, co oznacza że to ryby z zawodów z bonusem z wędki

Jak wygrywać pojedynek w Fishing Clash?

Za pomocą emotikon i krótkich treści możemy zdenerwować przeciwnika, co może w konsekwencji wpłynąć na mnożnik bonusa przy holowaniu ryby.

Skoro wybraliśmy już naszą najmocniejszą rybę z bonusami, łowimy na nią do momentu uzyskania wagi przewyższającej aktualnie łowioną rybę przeciwnika. Następnie wrzucamy bonusy do wagi, czasu holowania i szansy na złowienie na rybę wybraną przez przeciwnika i łowimy do wygranej. Jeśli przynęta którą wybrał nasz przeciwnik jest równie silna w naszym zbiorze, możemy spróbować pokonać go bez bonusów.

Jedną z metod na wygranie, jest również przetrzymanie przeciwnika do końca, i w ciągu ostatnich 35s złowienie dwóch ryb, rozpoczynając od ryby którą wybrał przeciwnik.

Jak wygrywać mistrzostwa w Fishing Clash?

Najlepiej wygrywać mistrzostwa łowiąc w pojedynkach, z uwagi na dodatkowe bonusy do ryby.

Jak realizować wydarzenia w Fishing Clash?

Podstawową rzeczą o której należy pamiętać podczas realizowania wydarzeń, jest policzenie wartości punktowej którą faktycznie możemy osiągnąć z danego wydarzenia, dysponując takim zestawem przynęt. Nie ma sensu aby realizować jeden cel wydarzenia, jeśli wiemy że nawet po jego zrealizowaniu nie osiągniemy progu nagrody. Jest jeszcze jedna kwestia która znacznie ułatwia branie udziału w wydarzeniach, mianowicie w menu wydarzenia, kliknięcie na jeden z celów. Przenosi nas to od razu do wymaganego łowiska  i ryby lub do pojedynku na wymaganym akwenie. Na ilustracji zaznaczyłem gdzie kliknąć.

wydarzenia i poszczególne cele Fishing clash
Klikamy na zaznaczone miejsce i przechodzimy od razu do pojedynku z wybraną rybą.

Jak zwiększyć szansę na złowienie i poprawić bonus do wagi ryby w Fishing Clash?

Po odblokowaniu każdego łowiska, należy skupić się na wykonaniu misji podstawowych, które wyświetlają się w okienku w prawym dolnym rogu ekranu łowienia. Za wykonanie wszystkich misji otrzymujemy nagrodę specjalną. Po wykonaniu misji łowiska dostajemy również jedną mityczną przynętę z danego łowiska.

Szansę na złowienie ryby poprawia poziom przynęty. Jeśli na łowisku jest zadanie które wymaga złowienia ryby o określonej masie, poziomie punktowym lub liczbie gwiazdek, a nie dysponujemy przynętą umożliwiającą złowienie takiej ryby, możemy spróbować trzech działań.

 1. Łowimy na przynętę podstawową aż weźmie nam ryba boss. Po jej pokonaniu dostajemy możliwość ulepszenia przynęty podstawowej. W trakcie łowienia zwiększamy również poziom wędki, zatem szansa na rybę również rośnie. Na każdym łowisku jest 5 bossów. Wraz z ulepszaniem przynęty podstawowej zwiększa nam się waga ryby którą możemy wyłowić, zatem prędzej czy później  trafimy na sztukę którą musimy złowić w misjach łowiska. Rybę boss możemy łowić z przynęty ogólnej.
 2. Szukamy w sklepie interesującej nas przynęty, kupujemy, ulepszamy i cieszymy się złowioną rybą.
 3. Tutaj potrzebny jest co najmniej 4 poziom licencji podstawowej.  Losujemy bonus na pojedynki i rybę, istnieje prawdopodobieństwo że trafimy od razu, następnie bierzemy udział w pojedynku na danym łowisku z nadzieją że do pojedynku trafi nam się ta ryba.

UWAGA! Poziom gwiazdek ryby jest rzeczą nadrzędną i określa podstawę do mnożnika przy holowaniu. Jeśli mamy przynętę zwyczajną na 1 poziomie, czyli 1 gwiazdka to maksymalnie możemy złowić rybę mającą 7 gwiazdek ale jest to niezmiernie trudne i wymaga bardzo dużo czasu którego nie mamy. Radzę nawet nie próbować, jest to pułapka i gra nie warta świeczki, ponieważ w tym czasie można spokojnie ulepszyć wędkę  i poziom przynęty ogólnej, dzięki czemu i tak  złowimy oczekiwaną rybę. Dla przynęty o jednej gwiazdce przeciętnie trafi nam się ryba 1 lub 2 gwiazdki, rzadko, przy użyciu bonusu do wagi 3-4 gwiazdki, i najrzadziej 5-7 gwiazdek przy bonusie do wagi, bonusie z wędki i bonusie od zawodów i od pojedynku.

Dlaczego wysoki poziom licencji i wędki jest ważny?

Każda wędka ma 6 poziomów, a licencja 10. Wędki  umożliwiają odblokowania 5 bonusów dynamicznych (do przelosowania), i 4 bonusy statyczne. Licencje są podstawą, dzięki nim otrzymujemy 9 bonusów na ryby z łowiska i bonus do ryb w pojedynkach.

Losowanie bonusów do licencji

Każdy bonus do licencji możemy ponownie losować, kosztuje to 2 perły i nie gwarantuje lepszego wyniku po losowaniu. Jest to po prostu loteria ale w przypadku gdy mamy słaby bonus do rywalizacji, radzę pilnie go poprawić ponieważ gra opiera się na pojedynkach. Po kilku losowaniach można stwierdzić na których pozycjach losowania jest szansa na określone gatunki. Niekiedy w zawodach zdarzają się misje polegające na wylosowaniu bonusa do określonej ryby i warto to czasem robić o ile mamy perły w zapasie. Pierwsze losowanie bonusa, po jego odblokowaniu jest za darmo.

Losowanie bonusów do wędki

Zmiana bonusa do wędki kosztuje 5 pereł i możemy jedynie zmieniać bonus dynamiczny który polega zmianie. Na 6 poziomie wędki, możemy losować 6 bonusów.

Jak łowić największe ryby w Fishing Clash?

Załóżmy że mamy bonus na licencję,  wędkę i bonus od aktualnych zawodów ale nie możemy uczestniczyć w pojedynkach, ponieważ nie mamy celów na danym łowisku, więc nie możemy się do niego przenieść. Jest to szansa aby złowić 11 gwiazdkowe ryby w połowie wolnym (czyli bez pojedynku) w zależności od poziomu przynęt

 • 7 – dla zwyczajnej
 • 6 – dla rzadkiej
 • 4 – dla epickiej
 • 3 – dla mitycznej

Wyzwanie jest czasochłonne ale jeśli mamy wyższy poziom przynęty niż wskazany powyżej, przyspieszamy cały proces. I teraz, wybieramy rybę i łowimy kilka razy aby sprawdzić w jaki sposób zachowuje się podczas holowania. Duże ryby, niezależnie od gatunku, mają duże skoki napięcia żyłki (skali na górze podczas holowania), dzięki czemu wiemy czy aktualnie wzięła nam większa sztuka czy mniejsza.  Małe ryby zrywamy natychmiast, jest to kwestia wyczucia i możemy to opanować w kilka kilkanaście minut. Poniżej efekt z dawnych zawodów na złotą rybę.

Wygrywanie w Fishing Clash
Dzięki wygrywaniu zawodów i mistrzostw możesz otrzymać legendarne przynęty

Jak używać sonaru?

Sonar to narzędzie dzięki któremu widzimy w jakim zakresie punktowym znajduje się ryba. Omówię tutaj przykład który umożliwi wam wyobrażenie sobie jak złowić maksymalnie dużą rybę z poziomu wędki i przynęty którym dysponujecie. Liczby i ryba są fikcyjne mają na celu jedynie przybliżenie pewnej zasady.

Załóżmy że jest to ryba rzadka – poziom przynęty 8, gdzie złowienie 11-sto gwiazdkowej ryby nie stanowi dużego problemu. Przykładowo mamy rybę która mieści się w przedziale punktowym 700 – 3200, dodajmy bonusy do wagi z wędki + 5% za pojedynki oraz + 5% za konkretny gatunek + 15% ze wzmocnienia do wagi ryby – ostateczna suma daje nam tu 3200 + 5%(160) + 5%(160) + 15%(480) = 4000 punktów, czyli maksymalnie przy takim układzie wyciągniemy rybę która maksymalnie będzie miała 3200 punktów a minimalną jaką złapiemy to 875 punktów.

Aby osiągnąć maksymalny wynik punktowy potrzebne są 4 rzeczy.

 1. Nasza szansa na złowienie wyższego przedziału punktowego musi być wysoka
 2. Losowo wybrany przedział punktowy musi należeć do najwyższych na tym poziomie przynęty
 3. Musimy bezbłędnie holować rybę aby mnożnik pozostał jak największy
 4. Musimy posiadać najwyższy bonus z wędki i licencji
 5. Użyć dopalacza

W tym ostatnim, jeśli mamy bonusy do szybkości holowania, możemy ominąć moment w którym ryba najmocniej szarpie się podczas holowania i zachować wysoki mnożnik punktowy.

Jak zdobyć przynętę legendarną?

Nie ma panaceum. Trzeba kupić lub wygrać w zawodach. Jest natomiast szansa na wyłowienie ryby legendarnej bez przynęty, na co dowód znajdziecie w poniższym filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=3txRX_–nYU

Jak złowić rybę 12 gwiazdek?

Jak dotąd złowiłem 1 rybę 12*. Po zwiększeniu możliwych dostępnych poziomów przynęt wprowadzono również kolejną gwiazdkę dla ryby, która zapewne możliwa jest do osiągnięcia na maksymalnym poziomie przynęty, choć mi udało się złowić rybę legendarną 12* z 2 poziomu przynęty. I co ciekawe, złowiłem ją przed wprowadzeniem 12* ryb, a po wprowadzeniu, w kolekcji automatycznie dostałem jedną gwiazdkę i nagrodę 150 pereł do odbioru. Ulepszyłem już jedną zwyczajną przynętę do poziomu 11, okazuje się że można również ulepszyć do 12 poziomu.

Podsumowanie.

Ogólnie gra jest bardzo fajna i jako że jestem wędkarzem ma u mnie dodatkowe plusy, aczkolwiek na wysokim poziomie staje się niezmiernie trudną grą.

Ocena: 7/10

PS – Trwa rekrutacja do naszego klanu , oczekujemy aktywnych graczy. Dobrze ci idzie? Wygrywasz pojedynki i udaje Ci się zajmować wysokie miejsca w wydarzeniach? Zapraszamy.

Rekrutacja do klanu -GoneFishin-
Chcesz być u nas w klanie?

Chcesz o coś zapytać? Link do naszej grupy -GoneFishin- na Viber: Tutaj

Warto sprawdzić również wpis -> Gry jako lekarstwo na problemy z zasypianiem

Floryda
Guntersville
Amazonka